Telefon
WhatsApp
Takviye Edici Gıda

Custom-Tailored özel olarak hazırlanmış farmasötik ürün, takviye edici gıda ve kozmetik ürünler yaratma konusunda uzmanlaşmış bir araştırma ve geliştirme şirketi mi arıyorsunuz? 
CT Pharma Research olarak ihtiyaçlarınıza özel olarak uyarlanmış olağanüstü sonuçlar sunmaktan gurur duyduğumuz şirketimizden başka bir yere bakmanıza gerek yok.
İnsan vücudunun doğal antioksidan sistemini destekleyen ürünler yaratma konusunda uzmanız ve portföyümüz glutatyon, sitikolin, koenzim Q10, melatonin, riboz, C vitamini, selenyum, betaglukan, çinko, vitamin D3 ve kurkumin gibi bir dizi temel molekül içerir. Ürünlerimiz, hastalarının genel sağlığını ve esenliğini desteklemek isteyen fonksiyonel tıp doktorları tarafından özellikle tercih edilmektedir.
Şirketimizde müşterilerimize kişiselleştirilmiş Custom-Tailored hizmet sunmaya inanıyoruz. Özel ihtiyaçlarınızı anlamak ve araştırma ve geliştirme sürecimizi buna göre uyarlamak için sizinle yakın bir şekilde çalışıyoruz. Bu mümkün olan en iyi sonuçları almanızı sağlayarak bireysel gereksinimlerinize mükemmel şekilde uyan ürünler oluşturabileceğimiz anlamına gelir.
Kişiye özel ürünlerimizin yanı sıra Hekime Özel Protokollü Üretim de sunmaktayız. Bu, belirli doktor protokollerine göre yüksek kaliteli ürünler üretebileceğimiz ve hastaların mümkün olan en iyi tedaviyi almasını sağlayabileceğimiz anlamına gelir.
Uzmanlardan oluşan ekibimiz, en üst düzeyde hizmet ve destek sağlamaya kendini adamıştır. İlaç, gıda takviyesi ve kozmetik endüstrilerinde geniş deneyime sahibiz ve olağanüstü sonuçlar elde etmek için en son teknoloji ve teknikleri kullanıyoruz.
Bu nedenle, insan vücudunun doğal antioksidan sistemini destekleyen özel olarak tasarlanmış ürünler sağlayabilen bir araştırma ve geliştirme şirketi arıyorsanız, şirketimizden başkasına bakmayın. Hizmetlerimiz ve hedeflerinize ulaşmanıza nasıl yardımcı olabileceğimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bugün bize ulaşın.

Deniz Suyu Arıtma

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Yazarlarımız

Besiktas Nöbetçi Eczaneler

Anket

E-Bülten Aboneliği